آخرین تحولات و استراتژی ها

0
245
استراژی

آخرین تحولات و استراتژی ها

یکی از مهمترین تغییراتی که در بازاریابی سنتی رخ داده است “ظهور بازاریابی دیجیتال” است و منجر به تجدید استراتژی های بازاریابی شده تا بتوانیم با این تغییر عمده در بازاریابی سنتی سازگار شویم.

از آنجایی که بازاریابی دیجیتال وابسته به فناوری های در حال تغییر و در حال پیشرفت است، ویژگی های مشابهی را باید از پیشرفت ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال انتظار داشت.

بخش بندی بازار : تمرکز بیشتر بر تقسیم بندی در بازاریابی دیجیتالی قرار گرفته است ، تا بتواند بازارهای خاص را در هر دو بخش تجارت تا کسب و کار و مصرف کننده تا مصرف کننده هدف قرار دهد.

اینفلوئنسر مارکتینگ : گره های مهم در جوامع مرتبط شناسایی می شوند و به عنوان اینفلوئنسر شناخته می شوند و در حال تبدیل شدن به یک مفهوم مهم در بازاریابی دیجیتال است. اینفلوئنسر شدن از طریق تبلیغات پولی ، مانند تبلیغات فیس بوک ، یا کمپین های گوگل ادوردز یا از طریق نرم‌افزار پیشرفته sCRM (مدیریت ارتباط با مشتری) مانند SAP C4C ، Microsoft Dynamics ، Sage CRM و Salesforce CRM امکان پذیر است. در حال حاضر بسیاری از دانشگاه ها ، در سطح کارشناسی ارشد ، روی استراتژی های اینفلوئنسری متمرکز هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید